Cirka/Burbuļu un specefektu izrāde “Zemūdens burbuļu izrāde”

Iluzionistu un ziepju burbuļu meistaru Pecolli  krāšņā šova “Zemūdens burbuļu izrāde” – stāsts par krāsaino zemūdens pasauli, burbuļu daudzveidību, krāšņumu un dažādu burbuļu lielumu, bagāta ar krāsu spēlēm, burvju trikiem un ziepju burbuļiem.

Izrādē izmantoti dažādu skatuves mākslas jomu elementi, t. sk., cirka māksla (ziepju burbuļu māksla, burvju māksla, akrobātika, žonglēšana), aktiermeistarība, zīmēšana ar smiltīm, deja, pantomīma, kā arī specefekti un oriģināla skatuves scenogrāfija. 

Ar lielu interesi skolēni aplūkoja un izpētīja tiešsaites biļeti. Skolēni atpazina biļetes QR-kodu, svītrkodu, kā arī izrādes nosaukumu. Izglītojamie dalījās ar savu kultūras pieredzi: drošības un uzvedības  noteikumi kultūrvietās.

Skolēni guva daudz pozitīvu emociju, vērojot akrobātu un cirka mākslinieku uzstāšanos mūzikas pavadījumā. Noskatoties izrādi  izglītojamie ar prieku dalījās ar savām pozitīvajām emocijām, stāstīja kas patika. 

  • Man patika zivtiņa akvārijā!
  • Man patika burbuļi no želejas!
  • Es sajūsmā par zemūdens vulkānu!
  • Man viss patika! Man ir zosāda!
  • Man patika zemūdens briesmoņi!
  • Man patika visa skaistā, burbuļojošā zemūdens pasaule!

Skolēni ieinteresēti vēroja krāsainos burbuļus, kā arī patika skatīties zīmēšanu smiltīs un cirka priekšnesumus.

Vislielāko interesi “Zemūdens burbuļu izrādē” bērnos radīja burbuļu veidošanās process. Bērni gāja tuvāk interaktīvajai tāfelei, mēģināja “pataustīt burbuli”- “Vai tiešām neplīst?”

Izrādes laikā bērni piepūta balonus un līdz ar māksliniekiem darbojās līdzi izrādei.

Paldies māksliniekiem par interesanto, oriģinālo, un mūsdienīgo cirka/teātra izrādi “Zemūdens burbuļu izrāde!