Dalība konkursā “Apgūsti prasmes ar Bosch”

Rīgas 2.pamatskolas skolēni oktobra un novembra mēnešos piedalījās Bosch Latvija rīkotajā konkursā "Apgūsti prasmes ar Bosch".

Skolā par galveno kritēriju iekārtu izvēlē ir izvirzīts drošības un kvalitātes faktors, tādēļ katru mācību gadu skola cenšas atrast iespēju papildināt skolas darbnīcā pieejamos dažādos instrumentus un aizvietot instrumentus, kas savu laiku jau nokalpojuši vai nevar nodrošināt drošu darbošanos. Skolas dekorāciju izveidē skolēniem ir liela loma, sākot ar idejas radīšanu un beidzot ar īstenošanu, radot gandarījumu par ieguldīto darbu. Skolēni dekorē skolas pagalmu atbilstoši sezonai un skolas pasākumus, izgatavojot apbalvojumus vai suvenīrus. Skola plāno īstenot vairākus radošus projektus, iesaistot skolēnus un viņu darbus, iekļaujot arī ieceri kļūt pamanāmiem, publicējot darbus un darba procesu. Skola vēlās sniegt iespēju katram skolēnam paveikt savu ieceri ar metodi vai tehniku, kas viņam būtu draudzīga, droša un saprotama.

Skolas videopieteikums konkursam

Pēc konkursa noslēguma skolēni paši atvēra un izmēģināja iegūto balvu par dalību - karstās līmes pildspalvu. Tas ir skolēniem ērts, drošs un viegli lietojams instruments. Paši skolēni norādīja: "Šis ir labais!!!"

Iegūtās dāvanas atvēršana