Sāls istaba

Sāls istaba ir relaksācijas telpa, kuras sienas un grīda veidotas ar sāls pārklājumu, kas rada antibakteriālu un antialerģisku vidi. Cilvēkiem ieelpojot, tiek attīrīta, mitrināta un nomierināta elpceļu gļotāda, stabilizēta nervu sistēma un uzlabota vielmaiņa. Sāls istaba ir noderīga ne tikai ka palīgs cīņai ar vīrusiem. Sāls istabu ieteicams apmeklēt bronhiālās astmas pacientiem, cilvēkiem, kuriem ir biežas elpceļu saslimšanas – iesnas, klepus, mandeļu iekaisumi, ausu iekaisumi, kā arī stresa un bezmiega likvidēšanai, ādas slimību ārstēšanai.

Sāls iznīcina uz gļotas esošās baktērijas un stiprina imūnsistēmu. Bērni, kuri saņēmuši sāls dziedniecību, ir spēcīgāki un slimo retāk.

Sālī esošais jods regulē endokrīno sistēmu, magnijs palīdz sirdsdarbībai, kālijs un nātrijs ir noderīgi asinsritei, kalcijs nostiprina kaulus un imunitāti, savukārst mangāns palīdz attīrīt organism no toksīniem.

Procedūras norise. Seansa laikā bērni 20 – 40 minūtes sēž atpūtas krēslos un elpo sāls jonizēto gaisu. To ieteicams ieelpot caur degunu un izelpot caur muti. Vēlamais terapijas kurss ir 10 reizes.